To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Bunkrowiec.com.pl
forum bunkrowca i ludzi związanych z fortyfikacja fotografia i podróżami

Dla wszystkich - Tu można pisać bez zalogowania się

Malasek - Czw Sty 25, 2007 12:06 am

Tak, ale MY NIE NISZCZYMY BUNKRÓW I NIETOPERZY. Bunkry to obecnie bardziej niszczą ci którzy zalewają betonem wejścia do podziemi, zasypują wyjścia ewakułacyjne ziemią lub zawalają kamieniami przykład - Pz.W 724.
I jeszcze raz prosze o odpowiedź na moje drugie pytanie.

werwolf - Czw Sty 25, 2007 12:55 am

Malasek szczerze wątpię że otrzymasz odpowiedz ! Niestety zamiast dialogu mamy tutaj ciągle dwa monologi.
Szkoda bo zawsze warto poznać argumenty drugiej strony, tylko czy nasz rozmówca ma jakieś konkretne argumenty... :?:

Anonymous - Czw Sty 25, 2007 12:58 am

Przepraszam jednak zbyt pochopnie wyciągnąłem wnioski!
Malasek - Czw Sty 25, 2007 1:38 am

Ja osobiście mogę dyskutować, bo lubię...
Czekam na RZECZOWE, KONKRETNE ARGUMENTY, poparte faktami.
Dalszą część debaty będę mógł prowadzić dopiero w przyszłym tygodniu, jak wrócę z wyjazdu.

Anonymous - Czw Sty 25, 2007 5:43 pm

Gama przecież ty wiesz że ja wiem, wiec po co taka gra ??
Anonymous - Czw Sty 25, 2007 6:26 pm

ze niby co wiem?
Anonymous - Czw Sty 25, 2007 6:41 pm

mam jedno male pytanko! jak dlugo po otrzymaniu klucza aktywujacego moje konto zostanie aktywowane????
Anonymous - Nie Sty 28, 2007 10:03 pm

Przydałaby się mała aktualizacja strony. :wink:
brendo - Pon Sty 29, 2007 12:05 am

MacGyver napisał/a:
Przydałaby się mała aktualizacja strony. :wink:


Szanowny MacGyver, nawet nie jesteś zalogowany więc nie widzisz 98 % zawartości strony a narzekasz ??
Nasuwa się jedyne stwierdzenie: "ja pierd..."

~norris - Pon Sty 29, 2007 9:20 am

spokojnie Breno, ciesz sie ze bez zalogowania nie mozna pisac na calym forum :) to by dopiero bylo
brendo - Pon Sty 29, 2007 2:47 pm

~norris napisał/a:
spokojnie Breno, ciesz sie ze bez zalogowania nie mozna pisac na calym forum :) to by dopiero bylo


I pomyśleć że dopiero opowiadałem się za otwarciem forum dla wszystkich :)
Wycofuję się, Admini mieli rację.

werwolf - Pon Sty 29, 2007 4:24 pm

Spokojnie Breno, MacGyverowi chodzi o aktualizacje strony i wydaje mi się że taka aktualizacja faktycznie by sie przydała bo ostatni nius jest o likwidacji TPF w Zielonej Górze z 13.10.2006. Po inscenizacji jest okazja powiększyć galerie. :wink:
Ale co tam strona całe grunt że forum jest ciągle aktualizowane :mrgreen:

brendo - Pon Sty 29, 2007 8:26 pm

BRENDO A NIE BRENO

JEDNA LITERA ROBI WIELKĄ RÓŻNICĘ :)

werwolf - Pon Sty 29, 2007 8:43 pm

Przepraszam :oops: , faktycznie brakuje literki, chyba czas do okulisty.
brendo - Pon Sty 29, 2007 8:46 pm

werwolf napisał/a:
Przepraszam :oops: , faktycznie brakuje literki, chyba czas do okulisty.


Nie ma za co, ja się nie gniewam bo nie ma o co

Pzdr

Anonymous - Śro Sty 31, 2007 10:48 am

Zarejestrowałem sie, ale nie mogę się zalogować. Może ktoś podpowie mi co robie nie tak.

Ps. A propo aktualizacji: Szanowny Brendo chodziło mi o małą! aktualizacje (ja nie narzekam tylko nasuwam małą sugestie) co w tym złego :?:

brendo - Śro Sty 31, 2007 11:26 am

MacGyver napisał/a:
Zarejestrowałem sie, ale nie mogę się zalogować. Może ktoś podpowie mi co robie nie tak.

Ps. A propo aktualizacji: Szanowny Brendo chodziło mi o małą! aktualizacje (ja nie narzekam tylko nasuwam małą sugestie) co w tym złego :?:


Nie ma w tym nic złego ale jak się gdzies wchodzi to nie wypada zaczynać od krytyki i wymagań.
Nie zapominaj że tą stronę tworzą osoby które mają też wiele innych rzeczy na głowie poza bunkrowcem.

Pozdrawiam

~norris - Pią Lut 02, 2007 4:28 pm

niestety chyba z prowadzenia strony nie daloby sie wyzyc....chyba ze by byly same reklamy typu bunkrowiec dla przyjaciol BUNKR...
chyba jest zimowy zastój bo faktycznie nic sie nie dzieje na stroniee :) ale forum żyje! :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group