To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Bunkrowiec.com.pl
forum bunkrowca i ludzi związanych z fortyfikacja fotografia i podróżami

Dla wszystkich - Tu można pisać bez zalogowania się

Anonymous - Śro Wrz 28, 2005 10:52 pm

Czy zna ktoś linka do strony R. Menesiaka?
brendo - Śro Wrz 28, 2005 11:00 pm

Anonymous napisał/a:
Czy zna ktoś linka do strony R. Menesiaka?


W "Użytkownicy" na górze strony jest podany taki ale nie wiem czy to nadal działa http://republika.pl/mesiu19/

pancerstonka - Sob Paź 01, 2005 11:10 pm

mzm w czubie i wcale się tego nie wstydzę!!!
brendo - Sob Paź 01, 2005 11:15 pm

Z tego możesz być tylko dumny, o żadnym wstydzie nie ma mowy :) :):)
pancerstonka - Nie Paź 02, 2005 9:12 pm

Nie wiem,czy się nie naraże,ale uważam,że księgi gości niesposób wejść! :roll:
Anonymous - Śro Paź 05, 2005 4:15 pm

Hmm na księge wejśc nie możesz?? ale co się wyświetla... sprawdzimy czy to od Nas zależy czy od dostawcy usługi.
pancerstonka - Sob Paź 08, 2005 8:49 pm

Spoko już wchodzę do księgi. IE pierdoli założyłem operę
:lol:

Grze$ - Sob Paź 08, 2005 9:47 pm

opera - dobra sprawa. Wirki i trojany rzadko sie do niej czepiają chyba że ma się wyjątkowo dziurawego antywira. A co do IE - wszyscy chyba sa zdania że to szajs :P
goral - Nie Lis 27, 2005 10:16 pm

Mozilla Rules
pancerstonka - Pon Lis 28, 2005 12:39 am

Zacznę wogóle z innej beczki.Niedługo ,choć może nie na zbyt długo nie będę niał własnego neta. Skrzynka /o bardzo lukratywnym adresie/ nadal będzie działać ,jak mnie zapewniono.Odłączenie nastąpi o5.12.2005. Bardzo dziękuję wszystkim za wspólpracę,bo nie wiem kiedy się powtórnie odezwę od siebie,ale będę sprawdzał co jakiś czas co się wyrabia w swiecie bunkrowców... :lol:
Malasek - Pon Lis 28, 2005 2:13 am

Trzym się Stona i odwiedzaj nas.
Pozdrawiam!

scheik69 - Pon Lis 28, 2005 4:02 pm

Witam
Widze ze prym wiodą tutaj Malasek, Goral i Norris. Być może zobaczymy sie na mikołajkach. A propo - jedzie ktoś z Poznania? Pozdro dla wszystkich BM

goral - Pon Lis 28, 2005 8:04 pm

jaki tam prym...normalne gadulstwo..:D:D:D
A przykro mi ale na mikolajkach nie bedzie mnie..ech..no coz zycie jest straszne....i finansow brak....ale co tam juz niedlugo sie pojawie hehe....
pozdroofki

goral - Pon Lis 28, 2005 8:05 pm

A propos Stona nei daj sie im..i czekamy na twoj powrot do swiata wrtualno bunkrowego..:D
Z betonowymi pozdroofkami ...
goral

Chris - Pon Lis 28, 2005 8:10 pm

Ja jadę z Posen.
Anonymous - Wto Lis 29, 2005 1:40 am

Ooo! Czy można sie z Tobą chris jak by co zabrać? Co prawda kombinuje wyjazd z kumplem ale jak nie wypali jego auto to nikt inny mi nie pozostaje:D Mozna sie z Toba jakoś skontaktować? Pozdro dla wszystkich BM
scheik69 - Wto Lis 29, 2005 1:42 am

o qrde zapomniałęm sie zalogować:D to ja pisałęm to powyżej
Grze$ - Wto Lis 29, 2005 9:20 am

mnie również nie będzie na Mikołajkach...ze to sie chcialo dupkom na uczelni akurat wtedy zjazd robić ?? :evil:
Dobrej i hucznej zabawy biesiadnikom :P

Anonymous - Sob Cze 10, 2006 11:24 pm

Na stronie głównej chcę zobaczyć bunkry w lubuskim, a nic tam nie ma. 0 obiektów? A MRU?
Anonymous - Pon Cze 12, 2006 9:43 pm

wszystko będzie, tylko nam czasu brak aby wklepywać dane. a po ataku hakerów troszkę ręce opadły...
Pozdrawiam

Anonymous - Nie Sty 14, 2007 3:39 pm

Witam wszystkich pasjonatów bunkrów!

Krótko i zwięźle:

Niedługo zaczynam budować dom i chciałbym sobie wybudować prywatny schron :mrgreen: (na wypadek wiadomo co 8) ) . Czy zna ktoś jakieś źródła internetowe o praktycznych wskazówkach co do budowy schronów?? (plany, instalacje, wymiary itd. wszystko się przyda)

Z góry dzięki



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group