To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum Bunkrowiec.com.pl
forum bunkrowca i ludzi związanych z fortyfikacja fotografia i podróżami

Dla wszystkich - Polska Pismem i Mową

Anonymous - Pią Lip 22, 2005 8:25 pm

HE HE 2 lata wystarczą w armi :lol: a tak na serio tak patrzę na fotkę kolegi Jarasa i omało z pufy nie zleciałem ze śmiechu, chłopie kto ci taką fotę pstrykną? co to za fotograf fuszerant :lol: wyglądasz na tej fotce jakby cię przed 5 minutami wyłowili z jeziora płetwonurki sztywnego :lol: :lol: :lol: :lol: uduś tego fotografa pzdr serdecznie
J-94 - Pią Lip 22, 2005 8:27 pm

Anonymous napisał/a:
HE HE 2 lata wystarczą w armi :lol: a tak na serio tak patrzę na fotkę kolegi Jarasa i omało z pufy nie zleciałem ze śmiechu, chłopie kto ci taką fotę pstrykną? co to za fotograf fuszerant :lol: wyglądasz na tej fotce jakby cię przed 5 minutami wyłowili z jeziora płetwonurki sztywnego :lol: :lol: :lol: :lol: uduś tego fotografa pzdr serdecznie
sorki kłopoty z logowaniem pzdr serdecznie J-94
Solo - Pią Lip 22, 2005 9:02 pm

J-94 napisał/a:
Anonymous napisał/a:
HE HE 2 lata wystarczą w armi :lol: a tak na serio tak patrzę na fotkę kolegi Jarasa i omało z pufy nie zleciałem ze śmiechu, chłopie kto ci taką fotę pstrykną? co to za fotograf fuszerant :lol: wyglądasz na tej fotce jakby cię przed 5 minutami wyłowili z jeziora płetwonurki sztywnego :lol: :lol: :lol: :lol: uduś tego fotografa pzdr serdecznie
sorki kłopoty z logowaniem pzdr serdecznie J-94


Hehe, fotke robił sobie sam :) na mini zlocie w Konewce i sam ją troche pokolorował. Widocznie chciał wyglądać jak truposz :P

J-94 - Sob Lip 23, 2005 8:56 am

Jeżeli to było podejście do sprawy czysto aktorskie to się Jaraskowi udało to na 100%, świeżo upieczony nieboszczyk :lol: pzdr serdecznie J-94


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group