Forum Bunkrowiec.com.pl
forum bunkrowca i ludzi związanych z fortyfikacja fotografia i podróżami

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
BUNKIER SATANISTYCZNY
Autor Wiadomość
Abe
Gość
Wysłany: Pią Maj 05, 2006 10:05 am   BUNKIER SATANISTYCZNY

Mam putanie do was czy wiecie gdzie dokładnie znajduje sie bunkier w którym dokonano mordu satanistyczego w rudzie śląskiej halembie ?
 
 
scheik69 
gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 638
Skąd: Gorzów(Landsberg)
Wysłany: Pią Maj 05, 2006 11:01 am   

:twisted: A co? też takowy chcesz dokonać? :twisted:
 
 
ThaN 
literat
Woźny


Dołączył: 22 Lut 2006
Posty: 322
Skąd: Wolsztyn
Wysłany: Pią Maj 05, 2006 11:50 am   

ja slyszalem cos o starej baszcie kiedys ale o bunkrze nic
 
 
 
prezes2005 
literat
bunkry i opuszczone



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 426
Skąd: poznań
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pią Maj 05, 2006 12:47 pm   

bunkier satanistyczny............hmmmmmmmm. pasjonujące ale nie dla mnie, nigdy nawet się czymś takim nie interesowałem,ale pamiętam że kioedyś był program poświęcony temu wydarzeniu i jakies bunkier w tle widniał, ale szczegółów nie zapamiętałem, gdyż nieuważałem tego za ważne z mojego punktu widzenia
 
 
 
ogurek
[Usunięty]

Wysłany: Pią Maj 05, 2006 8:57 pm   

A może cos komuś sie pomyliło, i chodzi o film: Bunkier SS ?
Klimatem pasuje pod to zdarzenie ;)
 
 
prezes2005 
literat
bunkry i opuszczone



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 426
Skąd: poznań
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Pią Maj 05, 2006 9:11 pm   

:D
 
 
 
J-94 
swój gość


Dołączył: 08 Wrz 2004
Posty: 128
Skąd: KNURÓW
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 7:25 pm   

Zgadza się, kilku debili dokonało tam mordu , dodam że w pobliżu gliwic też znaleziono młodą kobietę zupełnie pustą w środku wiadomo narządy w środku nie było niczego waznego ktoś sprawnie to zadanie wykonał , to było już kawałek czasu temu

sorki za dwa posty ale kłopot z logowaniem
_________________
J-94 BUNKERITES OF POLAND-KNURÓW
KIEROWNIK ZAMIESZANIA I DOBREJ ZABAWY

KAŻDY Z NAS JEST ODKRYWCĄ.JAK MOŻNA ŻYĆ,PATRZĄC NA ZAMKNIĘTE DRZWI I NIE PRÓBOWAĆ ICH OTWORZYĆ "
ROBERT D.BALLARD
 
 
prezes2005 
literat
bunkry i opuszczone



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 426
Skąd: poznań
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 9:21 pm   

to okropne rzeczy się tam działy, kurde nie chciał bym być na miejscu policji robiącej zdjęcia i nastepnie sekcję.........
 
 
 
Gość

Wysłany: Sob Maj 13, 2006 9:52 pm   

A co do tych satanistów czy jak ich tam zwią, debile i tyle zamordowali w tym bunkrze człowieka, z tego o ile dobrze pamietam co mi kolega gadał bo pracuje w kryminalnej, to nie ciekawy widok był , po morderstwie zaczeli odprawiac rytuały bo były znaki na ciele etc zreszta było mineło tak to jest gdy nie mamy prawa i przywróconej kary śmierci
 
 
prezes2005 
literat
bunkry i opuszczone



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 426
Skąd: poznań
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: Sob Maj 13, 2006 9:55 pm   

sataniści w bunkrach - to są debile, tępił bym Ich wszelkimi siłami, wogóle takich ludzi powinno się zamykać w psychiatrykach
 
 
 
J-94 
swój gość


Dołączył: 08 Wrz 2004
Posty: 128
Skąd: KNURÓW
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: Nie Maj 14, 2006 10:06 am   

W szpitalach psych są ludzie chorzy , tych patafianów powinno się wrzucić do klatek i niech ich lwy wcinają ale z drugiej strony martwię się o los tych zwierzątek bo moglo by ich mięso im zaszkodzić na żoładku :mrgreen: :mrgreen:
_________________
J-94 BUNKERITES OF POLAND-KNURÓW
KIEROWNIK ZAMIESZANIA I DOBREJ ZABAWY

KAŻDY Z NAS JEST ODKRYWCĄ.JAK MOŻNA ŻYĆ,PATRZĄC NA ZAMKNIĘTE DRZWI I NIE PRÓBOWAĆ ICH OTWORZYĆ "
ROBERT D.BALLARD
 
 
dfool 
swój gość
szosowo-przełajowy



Wiek: 41
Dołączył: 25 Wrz 2005
Posty: 158
Skąd: Obernik-Posen
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 4:32 pm   

Ech ludzie... troche szerszych horyzontów... Cytat z sieci:
Anton Shandor LaVey cieszy sie slawa zalozyciela ruchu Satanistycznego na swiecie zupelnie niezasluzenie.
Niewatpliwie poczatki kultow satanistycznych siegaja tak daleko jak demonologia hebrajska, niemniej
to wlasnie artysta cyrkowy, fotograf policyjny i muzyk przygrywajacy 'do kotleta' ktorym byl Anton,
w roku 1966 zalozyl oficjalny Pierwszy Kosciol Satanistyczny w San Francisco i umiescil swoj adres
w ksiazce telefonicznej pomiedzy innymi kosciolami. W tej kategorii [Koscioly Satanistyczne] jego kosciol
byl pierwszym i jedynym zapisem.Zaraz pozniej Anton rozpoczal intensywne wysilki reklamujace
jego kosciol i siebie samego. Korzystajac z braku konkurencji, Anton obwolal sie 'Najwyzszym Kaplanem Szatana'
i kazal sobie uszyc stosowne sutanny oraz inne akcesoria do ktorych nalezaly nie tylko czapki
z bialymi rozkami ale rowniez twarzowe pelerynki i widly. Rowniez samo urzadzenie swiatyni zostalo
zaprojektowane przez Antona i sklada sie w glownej mierze ze sprzetow ktore mozna znalezc
w kosciolach chrzescijanskich tyle ze w jakis sposob zmienionych czy zdesakralizowanych. Anton
stal sie bardzo slawna osobistoscia i nawet zagral role Diabla w filmie 'Dziecko Rosemarry' Romana Polanskiego.
Jego Kosciol odnosil duze sukcesy i w latach 1970 - 1980 stal sie kosciolem blisko 5000 aktywnych czlonkow.
Anton napisal rowniez ksiazke o dumnej nazwie 'Biblia Satanistyczna' ktora stala sie zrodlem informacji
o Satanizmie dla wspolczesnych amerykanow i mediow calego swiata. Satanizm w tym wydaniu
jest wlasciwie parodia chrzescijanstwa lub proba calkowitego odwrocenia biblijnego objawienia
i sprowadza sie do stwierdzenia ze Bog jest zlem i zlo jest Bogiem. Satanizm tak pojmowany pochwala
hedonizm Crowleya i magie oraz rytualy seksualne ale wyraznie i jasno sprzeciwia sie rytualnym morderstwom
i znecaniu sie nad dziecmi. Czlonkami tego Kosciola jest wielu znanych ludzi, piosenkarzy i arystow.
Istnieje pokazna ilosc kobiet w szeregach tego kosciola i wiele z nich wypowiadalo sie w obronie Antona.
Znane sa prowokacje Antona i jego wyznawcow a zwiazene z publikowaniem zdjec, obrazkow i kultem
rozebranych badz niemal rozebranych kobiet ktory wydaje sie pozostawiac w zwiazku z wloska sekta
'I Spiriti Libri' ktora odbywa swoje seksualne obrzadki w jaskiniach gdzies na polnoc od Rzymu.
Jakkolwniek Kosciol Antona oficjalnie odzegnuje sie od praktyk seksualnych z nieletnimi i dziecmi
to znane sa przypadki oskarzen kaplanow tego kosciola o uprawianie rytualnego seksu z nieletnimi
dziwczetami. W tej sytuacji, wydaje sie ze Pierwszy Kosciol Szatana rozpoczal utajnianie czesci
ze swojej dzialalnosci - tej ktora nie jest przeznaczona na uzytek reklamy - a eksponowanie tej czesci
ktora wydaje sie zwiekszac zainteresowanie potencjalnych wiernych.Obecnie Satanizm, jest wlasciwie
slowem ktore w jakis bardzo ogolnikowy sposob referuje do calosci sekt i kultow satanistycznych.
Kulty te od polowy XVIII wieku sa w stanie permanentnego chaosu i atomizacji. Zdazaja sie sekty dwu
i jednoosobowe, zdazaja sie kilkutysieczne, wiele z sekt trwa nie dluzej niz tydzien po czym nastepuje
ich rozbicie i powstanie kolejnych. Tworzy to bardzo dynamiczna strukture wspolczesnego Satanizmu.
Od dni swojej swietnosci w wieku XIII, kiedy to Satanizm zostal ostatecznie stlumiony przez Inkwizycje,
takie ruchy jak: Satanizm, Wiedzmiarstwo, Czarownictwo, Kluby Ognia Piekielnego etc. przeszly dluga droge.
Obecnie ciesza sie we wspolczesnym swiecie takimi samymi przywilejami jak inne organizacje spoleczne.
Wydaje sie ze powoli zaczynaja odciskac swoje pietno na zyciu i swiadomosci wspolczesnych ludzi. Nawet wsrod
ortodoksyjnych Chrzescian i Zydow mozna znalesc przejawy zabobonu, wiary we wrozby, tendencje
do usprawiedliwiania czy wrecz gloryfikowania okrucienstwa. Wiele sekt satanistycznych staje sie ostoja
dla mlodych ludzi ktorzy utracili oparcie w rodzinie i wiare w swm swiecie, Satanizm staje sie coraz popularniejszy
i nawet przenika do innych sfer aktywnoja role w spoleczenstwie.
Wraz z poglebiajacym sie kryzysem moralnym we wspolczesnosci ludzkiej.
 
 
dfool 
swój gość
szosowo-przełajowy



Wiek: 41
Dołączył: 25 Wrz 2005
Posty: 158
Skąd: Obernik-Posen
Wysłany: Nie Cze 11, 2006 4:36 pm   

Z resztą chrześcijaństwo wcale nie lepsze... (ot - Irlandia)
przypomina mi się poznański "Grzech w pałacu biskupa" J.P. :)
 
 
Mości 
gaduła
SHT BASTION



Dołączył: 27 Kwi 2005
Posty: 655
Skąd: Hohensalza
Wysłany: Wto Cze 13, 2006 5:49 pm   

Satanizm...Chrystianizm....Katolicyzm....Syjonizm....Judaizm....i inne doktryny "religijno-filozoficzne..."-wszak to wszystko tylko twory ludzkiego pochodzenia...niektóre z nich o większej sile przebicia przez wieki częstokroć krwawymi krucjatami usankcjonowane,uzurpowały sobie prawdę i prawo do swojej "nieomylności" i słuszności jako tej "jedynej"....wynaturzenia nie są obce zadnej z nich..kazda z nich jest w wielu aspektach demoralizującą i wywrotową....ale tak samo każda z nich zawiera szereg wartościowych przesłań,tylko te sa nader głęboko przysypane przez ich "złą" i ciemną stronę-bo te są niestety tworem ich wyznawców....ale to juz temat na watek teologiczny ....
_________________
FORUM - OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA...
TURYSTYKA HISTORYCZNA
 
 
Wojciech 
swój gość
Wojciesze


Wiek: 32
Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 120
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Śro Paź 25, 2006 1:26 pm   

Normalnym BUNKROWCOM po bunkrach chodzić nie dadzą i jeszcze je zwłokami swoich ofiar zaśmiecają, ja nie wiem co się dzieje z tą młodzieżą.
 
 
 
pietrzak
swój gość


Dołączył: 11 Lis 2005
Posty: 146
Wysłany: Śro Paź 25, 2006 2:05 pm   

No dlatego zamkneli MRU żeby tam się sabaty przewodnicko-satanistyczne odbywały:-))
_________________
Pietrzak
chrispietrzak@wp.pl
 
 
Wojciech 
swój gość
Wojciesze


Wiek: 32
Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 120
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Nie Paź 29, 2006 10:26 am   

Niby beton i metalowe rórki, a tyle radości...
 
 
 
karol
[Usunięty]

Wysłany: Nie Paź 29, 2006 9:22 pm   

Wojciech napisał/a:
Niby beton i metalowe rórki, a tyle radości...

Moze troche odbiegne od tematu, ale chcialbym napisac to publicznie (nie na PW)
Drogi Wojtku, czy moglbys zrobic cos dla nas? Sprawdz przed kazdym wyslaniem Swojego postu pisownie... jak zobaczylem wyraz "mórku" to mi oczy musztarda zaszly i sie skarpetki sfilcowaly.... Nie wiem czy zdajesz sobie sprawozdanie z tego, ze my podswiadomie zapamietujemy te bledy i mozemy stac sie ich ofiarami...
sprawdzenie wyrazu na sjp.pwn.pl albo w Wordzie to parenascie sekund roboty...
okaz nam troche szacunku, pokaz, ze Ci zalezy.
Czytam Twoje posty id dluzszego czasu i powaznie to jest maly komfort czytac takie krzywe byki... (nie zaslaniaj sie tylko papierkiem dyskocostamgrafii)
 
 
Wojciech 
swój gość
Wojciesze


Wiek: 32
Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 120
Skąd: Czę100chowa
Wysłany: Pon Paź 30, 2006 5:59 pm   

Niby beton i metalowe rurki, a tyle radości...

Zmieniłem Karolu dla twojego i innych komfortu to słowo, ale powiedz mi czemu napisałeś w cudzysłowu "mórku" Ja nic takiego nie pisałem, napisałem „rórki”, więc pozwól, że wytknę Ci (Za przeproszeniem bo jesteś starszy) że nie dokładnie czytasz tekst i wychodzą potem głupoty…
 
 
 
safnat 
swój gość
anarchista



Wiek: 48
Dołączył: 26 Lip 2006
Posty: 108
Skąd: Śląsk
Wysłany: Wto Paź 31, 2006 12:07 am   

To nie było do mnie ale mimo to się wtrącę, bo na coś nie umię patrzeć.

karol napisał/a:
Drogi Wojtku, czy moglbys zrobic cos dla nas?


W czyim imieniu się wypowiadasz, że piszesz o jakichś "nas"? Jakiś komitet powstał i ciebie oddelegowali do tego abyś o tym napisał?
Więc jak coś to pisz za siebie. No chyba że masz schizofrenie i jest was kilku to w takim razie cofam te słowa.

karol napisał/a:
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawozdanie z tego, ze my podswiadomie zapamietujemy te bledy i mozemy stac sie ich ofiarami...


Cholera to lepiej nie oglądaj w telewizji Kaczyńskich ani Giertycha, bo jeszcze ci się coś podświadomie utrwali...

No a tak na poważnie to odezwałem się, bo wkurwiają mnie ludzie, którzy się czepiają ortografii. Ja coś takiego nazywam ortograficznym rasizmem!!!
Powszechnie potępia się ludzi, którzy się czepiają ludzi którzy się jąkają.
Powszechnie potępia się ludzi, którzy się czepiają ludzi którzy są niepełnosprawni.
Za cholerę jednak nie rozumiem tego przyzwolenia żeby się czepiać ludzi którzy robią błędy ortograficzne.

O jąkających nikt jakoś nie mówi że są leniami, bo niby nie chodzą do logopedy. Natomiast co do ludzi, którzy mają dysleksje czy dysgrafie to się olewa fakty i tylko się to tłumaczy lenistwem czy innymi pierdołami.
 
 
jaras
[Usunięty]

Wysłany: Wto Paź 31, 2006 8:13 am   

Karolu taka prawda :) jak piszesz to pisz za siebie. Dwa to widzę że się strasznie uparłeś na Wojtka, każdy jego post jest zbijany twoim. Po co to ??

Pozdrawiam i wracajmy do tematu tego bunkra
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Bunkerites of Poland & Photography of Bunkerites

ISSN 2084-3720

Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 13