Forum Bunkrowiec.com.pl
forum bunkrowca i ludzi związanych z fortyfikacja fotografia i podróżami

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Tu można pisać bez zalogowania się
Autor Wiadomość
gama
Gość
Wysłany: Wto Sty 23, 2007 11:44 pm   

ogolnie sie mowi ze to wy bunkrowcy jestescie winni za wyglada taki a nie inny bunkrow,ze to wy wyniszczacie nietoperze a to wszystko na swoich popijawach. chcialbym teraz poznac wasze zdanie na ten temat. i czy to prawda?????
 
 
Malasek 
Administrator
;-)



.: BBB
Pomógł: 1 raz
Wiek: 54
Dołączył: 10 Wrz 2004
Posty: 2335
Skąd: FESTUNG BRESLAU
Wysłany: Śro Sty 24, 2007 12:01 am   

gama napisał/a:
ogolnie sie mowi ze to wy bunkrowcy jestescie winni za wyglada taki a nie inny bunkrow

Po pierwsze co to znaczy "wyglada taki a nie inny bunkrow"? Sprecyzuj...
Po drugie - odpowiadać za coś można jak się jest tego właścicielem lub jak się ma jakieś KONKRETNE prawa na danym terenie.

gama napisał/a:
ze to wy wyniszczacie nietoperze a to wszystko na swoich popijawach. chcialbym teraz poznac wasze zdanie na ten temat. i czy to prawda?????

To napewno ZDECYDOWANIE NIEPRAWDA. Nie mamy nic do "latajacych myszy". Ja osobiście bardzo je lubię.
_________________
darmowy hosting obrazków

Pozdrowienia od podziemia!

MOIM HONOREM JEST WOLNOŚĆ!

BUNKRY DLA BUNKROWCÓW!!!
 
 
brendo 
literat
MODERATOR



Wiek: 48
Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Sty 24, 2007 12:09 am   

gama napisał/a:
dobra,dobra ja tylko chce wiedziec czy to wszystko co sie o was mowi ze niszczycie bunkry, zabijacie nietoperze....... na tych swoich imprezach itp. to jest prawda?? oczekuje prawdziwej i powaznej odpowiedzi.


Poczytaj sobie trochę na forum i sam wyrobisz sobie zdanie na nasz temat. Wyczytasz ile razy było organizowane sprzątanie na dołach, co robimy jak zwiedzamy bunkry i jakie są imprezy na których niby niszczymy bunkry i molestujemy nietoperze. Kilka osób z forum bierze czynny udział w akcjach liczenia nietoperzy, jeszcze inni przywracają obiektom ich dawny wygląd i robią inscenizację. Wszystko to robimy za darmo inwestując swoje pieniądze i czas. Poczytaj o Konewce i Jeleniu, zobacz zdjęcia z galerii i porównaj jak jest tam teraz a jak było kilka lat temu. Tego wszystkiego dokonali bunkrowcy w porozumieniu z obecnym dzierżawcą Panem Julkiem Szymańskim który też jest bunkrowcem.
Sądzisz że tak zachowują się ludzie którzy niszczą bunkry, męczą lub zabijają nietoperze ?
Prawda jest taka że większą krzywdę bunkrom i nietoperzom wyrządzają ludzie którzy chcą na bunkrach zarobić pieniądze "za wszelką cene". Ale o tym też możesz sobie wyczytać na forum ... i sam dasz sobie prawdziwą i poważną odpowiedz na swoje pytanie, mam nadzieję że podzielisz się swoimi wnioskami z ludzmi którzy o nas "mówią" nie znając kompletnie tematu i naszej społeczności.



Pozdrawiam
_________________
GG 131442

Kobieta, to jedyna zdobycz,
która czatuje na swojego łowcę…

www.BunkierBanda.pl
 
 
 
Mikołaj 
literat
Franca



Wiek: 34
Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 335
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro Sty 24, 2007 11:09 am   

Zaloguj się kolego i poczytaj trochę a potem słuchaj głupich komentarzy tych co się w ogóle nic nie wiedzą na nasz temat.
_________________
WWW.FB.COM/OPUSZCZONAPOLSKA
 
 
 
gama
Gość
Wysłany: Śro Sty 24, 2007 1:42 pm   

[/quote]
Po drugie - odpowiadać za coś można jak się jest tego właścicielem lub jak się ma jakieś KONKRETNE prawa na danym terenie[/quote]

Czyli nie zaprzeczasz ze to wlasnie wy jestescie winni za zly stan i wyglad bunkrow?
 
 
Malasek 
Administrator
;-)



.: BBB
Pomógł: 1 raz
Wiek: 54
Dołączył: 10 Wrz 2004
Posty: 2335
Skąd: FESTUNG BRESLAU
Wysłany: Śro Sty 24, 2007 2:27 pm   

gama napisał/a:
Malasek napisał/a:

Po drugie - odpowiadać za coś można jak się jest tego właścicielem lub jak się ma jakieś KONKRETNE prawa na danym terenie


Czyli nie zaprzeczasz ze to wlasnie wy jestescie winni za zly stan i wyglad bunkrow?

Czy uważasz że jesteśmy właścicielami tamtego terenu? Czy też myślisz może że mamy "jakieś KONKRETNE prawa" na tamtym terenie?
Najważniejsze jednak - sprecyzuj o jakie właściwie bunkry ci chodzi.
_________________
darmowy hosting obrazków

Pozdrowienia od podziemia!

MOIM HONOREM JEST WOLNOŚĆ!

BUNKRY DLA BUNKROWCÓW!!!
 
 
pietrzak
swój gość


Dołączył: 11 Lis 2005
Posty: 146
Wysłany: Śro Sty 24, 2007 2:39 pm   

Ja też jadam nietoperze, ale w śmietanie:-))
_________________
Pietrzak
chrispietrzak@wp.pl
 
 
Gość

Wysłany: Śro Sty 24, 2007 4:06 pm   

Za zły wygląd bunkrów odpowiedzialni są ruscy, od kiedy je powysadzali nie prezentują sie za ciekawie. :wink:

gama napisał/a:
Czyli nie zaprzeczasz ze to wlasnie wy jestescie winni za zly stan i wyglad bunkrow?



Nie wiem czemu uparłeś się że to my niby niszczymy bunkry, przyciesz to nie my wycinam wszystko co stalowe że wywieść to na złom.
Nie znam przypadku żeby któryś z bunkrowców skrzywdził nietoperza.


Z twoich postów wynika że masz już wyrobione o nas zdanie i tylko chcesz uzyskać potwierdzenie, bo jak by zależało by ci na poznaniu prawdy to zarejestrował byś sie i poczytał jak sprawy unas stoją.
 
 
Malasek 
Administrator
;-)



.: BBB
Pomógł: 1 raz
Wiek: 54
Dołączył: 10 Wrz 2004
Posty: 2335
Skąd: FESTUNG BRESLAU
Wysłany: Śro Sty 24, 2007 6:21 pm   

Ja się jeszcze raz zapytam, o których konkretnie bunkrach jest mowa?

Jeżeli zaś chodzi o naszą odpowiedzialność to mogę napisać, że:
- My - Bunkrowcy jesteśmy odpowiedzialni za to że pod koniec wojny do Polski wjechali sowieci i rozkradali wszystko, co było wartościowe.
- My - Bunkrowcy jesteśmy odpowiedzialni za to że to czego nie ukradli sowieci przez lata rozkładała okoliczna ludność.
- My Bunkrowcy jesteśmy odpowiedzialni za to że w latach 50-tych komunistyczne władze na rozkaz towarzysza stalina przeprowadzały akcję "stal” wysadzając pancerze w celu ”odzysku stali”.
- My Bunkrowcy jesteśmy odpowiedzialni za to że przez kilkadziesiąt lat nikt nie dbał, nie remontował i w ogóle nie interesował się tymi obiektami.
- My Bunkrowcy jesteśmy odpowiedzialni za to że w latach 80-tych planowano składowanie tam odpadów radioaktywnych.
- My Bunkrowcy jesteśmy odpowiedzialni za to że obecnie złomiarze wycinają co tylko się da.
- My Bunkrowcy jesteśmy odpowiedzialni za to że gdy robimy akcję sprzątania obiektów jesteśmy również uważani za ”dzikich turystów, wandali i generalnie przestępców”.
- My Bunkrowcy jesteśmy odpowiedzialni za to że tak naprawdę nikt nie chce z nami rozmawiać o tym jak można by, w sposób logiczny rozwiązać problem wejścia do podziemi.
No i w końcu to My – Bunkrowcy zasiedliliśmy te bunkry nietoperzami tylko i wyłącznie po to, aby teraz obrońcy nietoperzy mogli niszczyć bunkry betonując wejścia.
Możemy też odpowiadać jeszcze za dżumę, cholerę, koklusz, tsunami, trzęsienia ziemi, atak na WTC a nawet za powódź z 1997 roku oraz za wszystkie inne nieszczęścia…
Z pewnością nie jesteśmy jedynie odpowiedzialni za wybudowanie tych bunkrów, temu winni są akurat NIEMCY!!!!!
_________________
darmowy hosting obrazków

Pozdrowienia od podziemia!

MOIM HONOREM JEST WOLNOŚĆ!

BUNKRY DLA BUNKROWCÓW!!!
 
 
jaras
[Usunięty]

Wysłany: Śro Sty 24, 2007 8:08 pm   

Generalnie to nic się nie wypowiem bo kurde w bunkrze to ja nigdy nie byłem, ale se poczytać lubię. Jakoś się boję tej bunkrobandy, jestem teoretykiem, czytam i piszę ale się z nimi nie kumam bo nie i już.
 
 
Gość

Wysłany: Śro Sty 24, 2007 8:54 pm   

Najlepiej zrobisz jak się zalogujesz i zaczniesz przeglądać forum i zjawisz się na kilku imprezach.
Sam wtedy zobaczysz co jest prawdą a co nie, po prostu zaloguj się i nie mów nam że to Ty zadawałeś te pytania, przyjedz na kilka imprez a wtedy uzyskasz najprawdziwsze zdanie na nasz temat. Ryzykujesz jedynie tym że będziesz chciał zostać wśród nas na długi czas lub na zawsze.

Pozdrawiam
 
 
brendo 
literat
MODERATOR



Wiek: 48
Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Sty 24, 2007 8:56 pm   

To wyżej to moje, zapomniałem się zalogować
_________________
GG 131442

Kobieta, to jedyna zdobycz,
która czatuje na swojego łowcę…

www.BunkierBanda.pl
 
 
 
gama
Gość
  Wysłany: Śro Sty 24, 2007 9:31 pm   

jednak nie skorzystam z propozycji
 
 
brendo 
literat
MODERATOR



Wiek: 48
Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Sty 24, 2007 9:35 pm   

gama napisał/a:
jednak nie skorzystam z propozycji


Dlaczego ??
Nie chcesz mieć swojego zdania na nasz temat ? A może to właśnie Ty masz takie zdanie i jest Ci wygodnie je rozgłaszać.
Trochę to niesprawiedliwe, upierasz się przy opiniach ludzi którzy mówią o nas negatywnie a nie chcesz poznać prawdy.
Albo przestań rozgłaszać bajki których nie jesteś pewien, albo sam sprawdz co jest prawdą a co bajką. Ciekawe dla mnie jest to, że najwięcej złych opinii o bunkrowcach rozpowiadają ludzie którzy sami boją się zbliżyć do zwykłego LSR-a.

Ps. Czekam aż zadasz pytanie czy jesteśmy stanistami :)
_________________
GG 131442

Kobieta, to jedyna zdobycz,
która czatuje na swojego łowcę…

www.BunkierBanda.pl
 
 
 
Malasek 
Administrator
;-)



.: BBB
Pomógł: 1 raz
Wiek: 54
Dołączył: 10 Wrz 2004
Posty: 2335
Skąd: FESTUNG BRESLAU
Wysłany: Śro Sty 24, 2007 9:54 pm   

gama napisał/a:
jednak nie skorzystam z propozycji

Szkoda. Twoja wola. Ale ciekawi mnie w jaki sposób chcesz poznać prawdę.

I jeszcze jedno nie odpowiedziałeś na moje pytanie:
1. Októre bunkry ci się konkretnie rozchodzi. Mamy ich w kraju kilka - kilkanaście tysięcy...
2. Czy uważasz że jesteśmy właścicielami tamtego terenu? Czy też myślisz może że mamy "jakieś KONKRETNE prawa" na tamtym terenie?
_________________
darmowy hosting obrazków

Pozdrowienia od podziemia!

MOIM HONOREM JEST WOLNOŚĆ!

BUNKRY DLA BUNKROWCÓW!!!
 
 
gama
Gość
Wysłany: Śro Sty 24, 2007 11:07 pm   

o MRU
 
 
Malasek 
Administrator
;-)



.: BBB
Pomógł: 1 raz
Wiek: 54
Dołączył: 10 Wrz 2004
Posty: 2335
Skąd: FESTUNG BRESLAU
Wysłany: Śro Sty 24, 2007 11:18 pm   

A pytanie drugie -
2. Czy uważasz że jesteśmy właścicielami tamtego terenu? Czy też myślisz może że mamy "jakieś KONKRETNE prawa" na tamtym terenie?
_________________
darmowy hosting obrazków

Pozdrowienia od podziemia!

MOIM HONOREM JEST WOLNOŚĆ!

BUNKRY DLA BUNKROWCÓW!!!
 
 
werwolf 
swój gość



Wiek: 40
Dołączył: 07 Maj 2006
Posty: 119
Skąd: Festung Posen
Wysłany: Śro Sty 24, 2007 11:29 pm   

Wygląda mi na to ze gościu ma wyrobione zdanie o bunkrowcach i wydaje mi sie że dalsza rozmowa niema sensu. :cry:
Gama pewnie chciał by usłyszeć potwierdzenie plotek które gdzieś usłyszał a na które niema konkretnych dowodów, niż przyjąć prawdę. Niestety...
 
 
 
Gość

Wysłany: Śro Sty 24, 2007 11:59 pm   

werwolf napisał/a:
Wygląda mi na to ze gościu ma wyrobione zdanie o bunkrowcach i wydaje mi sie że dalsza rozmowa niema sensu. :cry:
Gama pewnie chciał by usłyszeć potwierdzenie plotek które gdzieś usłyszał a na które niema konkretnych dowodów, niż przyjąć prawdę. Niestety...


Popieram, on albo zna już swoją prawdę i tego się trzyma albo jest jedną z osób zarabiających na bunkrach i celowo rozpowiada o nas złe plotki żeby przykryć swoje ciemne sprawy i zyskać poparcie na dalsze kratowanie.
W końcu kto jak nie my może powiedzieć prawdę co robią dzierżawcy na dołach prócz kratowania ??
Może to własnie jest powodem ich niechęci do bunkrowców, po prostu za dużo wiemy bo my tam wchodzimy a urzędasy które wydają debilne pozwolenia na doły nie chodzą i prawdy nie znają.

Mam tez podejrzenie co do jednej osoby że robi sobie z nas jaja :)

Myślę że pierwszy i drugi powód jest dobry aby przestać komentować naszego rozmówce, przecież on nawet nie uzasadnił jeszcze swoich zarzutów i nie potrafi odpowiedzieć na pytania Malaska.

Pozdrawiam Bunkrowców ...
 
 
gama
Gość
Wysłany: Czw Sty 25, 2007 12:00 am   

napewno macie prawo do swobodnego rozwijania swoich pasji i zainteresowan. ale bez niszczenia bunkrow i nietoperzy bo to juz nie jest pasja
 
 
brendo 
literat
MODERATOR



Wiek: 48
Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 335
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Sty 25, 2007 12:05 am   

gama napisał/a:
napewno macie prawo do swobodnego rozwijania swoich pasji i zainteresowan. ale bez niszczenia bunkrow i nietoperzy bo to juz nie jest pasja


Może zastanów się co piszesz, przeczytaj wszystko jeszcze raz ale tym razem czytaj ze zrozumieniem, widzę że Twoją pasją jest pisanie pierdół.

Ja zlewam dalszy dialog bo nie ma sensu rozmowa z kimś kto nie rozumie argumentów drugiej strony dialogu.

Pozdrawiam Cię mimo że denerwuje mnie Twoje bezmyślne podejście
_________________
GG 131442

Kobieta, to jedyna zdobycz,
która czatuje na swojego łowcę…

www.BunkierBanda.pl
Ostatnio zmieniony przez brendo Czw Sty 25, 2007 12:13 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Bunkerites of Poland & Photography of Bunkerites

ISSN 2084-3720

Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12