Forum Bunkrowiec.com.pl
forum bunkrowca i ludzi związanych z fortyfikacja fotografia i podróżami

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Pytanie
Autor Wiadomość
Licuri 
zielony jestem
A taki sobie gość...


Dołączył: 23 Kwi 2007
Posty: 6
Skąd: Czerwonak
Wysłany: Śro Kwi 25, 2007 8:42 pm   Pytanie

Mam do was takie zasadnicze pytanie. Jak poznać w np. forcie które pomieszczenie do czego służy. Nie chodzi mi o konkretny przykład. Poprostu gdy widzę wasze posty wiem, że mam do czynienia z profesjonalistami. Dobrze wiecie na co zwrócić uwagę przy robieniu notatek i zdjęć. W jaki sposób doszliście do takiej wprawy? Przecież to oczywiste, że skądś musieliście się dowiedzieć, że tak wyglądają np. koszary. Wiem co zaraz napiszecie. Potrzeba czasu. No ale trzeba też trochę wiedzy, która akurat na ten temat jest trudnodostępna. Obecnie mogę mieć tylko nadzieję, że bardziej doświadczeni ode mnie bunkrowcy nakierują mnie na odpowiedni tok rozumowania. Z góry dziękuję za pomoc.
 
 
 
scheik69 
gaduła



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Cze 2005
Posty: 638
Skąd: Gorzów(Landsberg)
Wysłany: Czw Kwi 26, 2007 12:01 am   

Jest takie powiedzenie: Kto pyta nie błądzi... Jest już ono archaiczne, gdyż dotyczyło ono czasów gdy niewielu ludzi umiało czytać i wiedzę pozyskiwali ze słuchu. Ale do czego zmierzam. Do tego, że aktualna jest wersja powiedzenia: Kto czyta nie błądzi :) Jest teraz dostęp do mnóstwa materiałów w necie czy księgarniach.
Proponuje zatem abyś spokojnie sobie poczytał tematy na forum traktujące o zagadnieniach technicznych fortyfikacji ("Kratowanie" na pewno do nich nie należy ;) ). Wskazane by było sięgnięcie do jakiejś literatury. Również jednym z ciekawszych sposobów pogłębiania wiedzy jest wyjazd na jakiś fort/bunkier.
Pozdrawiam serdecznie
Scheik
_________________
www.bramalubuska.forum.st
 
 
lord.illegal 
zielony jestem


Wiek: 45
Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 10
Skąd: Ladnsberg
Wysłany: Czw Kwi 26, 2007 9:45 am   

Ja dodam od siebie, że na allegro jest troche literatury na w/w temat.Pozdrawiam
_________________
IF THE KIDS ARE UNITED
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Bunkerites of Poland & Photography of Bunkerites

ISSN 2084-3720

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13