Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

             Za oknami zimno dzień krótki to znaki kończońcego się sezonu bunkrowego. W teren cieżko się wybrać, pogoda nie najlepsza, słońce szybko gaśnie trudno wyrwać nas z domu, tym bardziej, że pomału zbliżaja się święta. Bunkrowcy zapadają w sen zimowy lub hibernację, ale jest pewien wyjatek kiedy wynurzamy sie z Naszych domowych schronów i pełni entuzjazmu  woli działania jedziemy niejednokrotnie kilkaset kilometów. Na bunkry, a dokładniej na Bunkrowe Mikołajki ostatnia oficjalna impreza kończońca sezon, na której są praktycznie wszyscy, chwalimy się tym co widzieliśmy w kończońcym się roku, tym co wygrzebalismy z ziemi czy ściagneliśmy z drzewa. Tradycja mikołajkowa na tak duża skale rozpoczęła się w 2003roku na Pętli Boryszyńskiej , gdzie wspólnie bawili bunkrowcy z całej Polski. Jest t koljena okazja do celebrcji 5lat bunkrowych mikołajek.
            Nie naczej będzie teraz, z ta mała róznicą że spotkamy się na GW Schill a wspierać Nas będzie min. grupa Cztery metry od chodnika ze Świebodzina. Dodatkowe atrakcje każdy planuje sam. Napwno będa prezentacje multimedialne i róznego rodzaju występy- cokolwiek to znaczy.
Dla przypomnienia pierwszych Bunkrowych Mikołajek przedstawiamy galerię kolegi Chrisa z 2003roku.
Serdecznie Zapraszamy.

Jeśłi chcesz pomóc w realizacji Bunkrowych Mikołajek weź ze sobą światelka na choinke lub innego rodzaju źrodełko światła. Samozwańczy organizatorzy informuj, że podczas imprezy będzie organizowana zbiórka złotówek na benzynę do agregatu prądotwórczego oraz złotówki na zwrot kosztów dojzdu Czterech metrów od chodnika.

Więcej informacji na FORUM w dziale IMprezy-mikołajki2008.

Masz jakiś pomysł na kolorowsze weselsze i niezapominalne Mikołajki dzialaj nie czekaj na innych weź sprawy w swoje ręce. Mile widziane lampki, lampiszony, świeczki, flagi emblematy cokolwiek... Masz wolną rękę.