Więcej artykułów…

Pogrzeb Małego odbędzie się w sobotę o 14:00 na cmentarzu w Międzyrzeczu

Fot. Aga / Festiwal 2015

Dotarła do nas smutna informacja - zmarł Zbigniew Inglot.
Oto informacja, która pojawiłą się na stronie Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Fortyfikacji

 

Ocena użytkowników: / 15
SłabyŚwietny 

Ryszard Sznytka znany wielu bunkrowcom jako Pajda z Międzychodu, swoją bunkrową przygodę zaczynał w roku 1985, juz od 1987r był stałym bywalcem MRU, jeździł z ekipa Międzychód.Wspaniałe czasy. Zawsze był uśmiechnięty, pomocny kochał bunkry jak mało kto.

 

Ocena użytkowników: / 15
SłabyŚwietny 

HrabiaKrzysztof ?Hrabia? Kosel.

W dniu 15 października 2010 dotarła do nas informacji o śmierci Krzyśka Kosela. Napisanie o Hrabim, że był osobą powszechnie uwielbianą byłoby hipokryzją jednak przemilczenie śmierci Człowieka, który był jednym z nas, bo tego, że był Bunkrowcem nie można mu odmówić, byłoby również obłudą.

Ocena użytkowników: / 19
SłabyŚwietny 

Technologia to potęga. Dzięki technologii byliśmy się w stanie skontaktować i spotkać, dzięki technologii byliśmy w stanie spojrzeć wstecz i zobaczyć tych, którzy kiedyś byli z nami i odeszli. Bunkrowe Zaduszki?

Wieczorem, w sobotę, w hali maszynowni GW Schill zawisł ekran. W zamyśleniu, choć nie w ciszy (no właśnie?) usiedli i stanęli Bunkrowcy, by poprzez zdjęcia i słowa cofnąć się w przeszłość i zobaczyć kilku z bunkrowej braci, którzy już od nasz odeszli. Spotkać ponownie tych, z którymi w tym życiu i w tym wcieleniu już nie napijemy się piwa i nie zejdziemy na dół, choć wiemy, że wciąż są pośród nas. Bunkrowe Zaduszki?