Ocena użytkowników: / 21
SłabyŚwietny 

EDIT:

!!! Powtórka z rozrywki - 21 grudnia można było zwiedzić obiekt ponownie !!!
- Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć!

Fot 1. Oświetlenie z pomieszczenia prezydenta

pełna fotorelacja poniżej artykułu

Czego tu znowu? Co się czepia? A może to nie chodzi o nas? Ała, cholera, nie za sznurówkę, co nas ciągniesz? A w ogóle gdzie nas ciągniesz? Co my Ci w ząbek czesany zrobiliśmy, że wyciągasz nas z ciepłej i ciemnej szafki i znów gdzieś będziesz łaził nie wiadomo gdzie? Nie można sobie spokojnie poleżeć gdzieś w szafce tylko będzie łaził. Będzie mokro, ciemno, o paście nie pomyśli? A czy Ty, w zelówkę kopany nie możesz zabrać nas na jakiś bal? Nie możemy pokazać się dobrym towarzystwie i walca zatańczyć? Że co? Że fason nie taki? No i kij z tego, ale kolor odpowiedni, czarny pasuje prawie do wszystkiego, a my przecież czarne? A fason? Phi, fason też niezły w końcu myśmy są najbardziej praktyczne, najlepsze na świecie czarne glany wojskowe?

Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 

Powiesiłem marynarkę na kołku, dżinsy wylądowały w szafie, lekkie półbuty zastąpiłem wojskowymi glanami, wdziałem bojówki, na głowę kapelusz, przy pasie nóż, na grzbiecie plecak? Zostawiłem służbowy strój i wdziałem moje prawdziwe ja, pozostawiając na trzy dni troski dnia codziennego, bo choć z telefonem komórkowym w kieszeni, wciąż w łączności ze światem cywilizacji to jednak z myślami w innym miejscu i wymiarze wyruszyłem na kolejne spotkanie z Bunkrowcami?

 Relacji tekstowej nie będzie... bynajmniej teraz. Za to prezentujemy kilka wybranych fotografi autorstwa Tomka z Gliwic oraz Sister... To, że bunkrowcy potrafią się bawic mimo nieprzychylności "obcych" to już wiadomo nie od dziś. A więć do przodu i tak trzymc bunkrowa rodzinko!!!

  Jak co roku w ostatni weekend wakacji, na terenie FF OWB (MRU) odbędzie się Festiwal Bunkrowy, będący największą niezależną bunkrową imprezą w Polsce (prawdopodobnie również w europie, a być może i na świecie). Jest to impreza jedyna w swoim rodzaju. Jak zawsze posiedzimy, pogadamy, rozpalimy ogniska, pośpiewamy (nazwijmy to śpiewem), pobawimy się przy napojach pomocniczych, powspominamy jak to bywało  'za starych dobrych czasów...".

Festiwal będzie imprezą bez zbędnych atrakcji, ale przynajmniej dzięki temu będziemy mogli poprzebywać w swoim własnym gronie…

Dla każdego z nas Festiwal jest okazją do spotkania wielu znajomych (niektórych z nich nie widziało się kupę czasu, może nawet cały rok, a czasami nawet dłużej...).

Niejednokrotnie w czasie tych właśnie spotkań i rozmów "rodzą" się nowe pomysły i plany na przyszłość. Omawiane są przeróżne akcje zarówno te już zrealizowane jak i te dopiero planowane (żeby tak jeszcze starczyło czasu i funduszy na te plany). Tak było "od wieków", tak było rok temu i zapewne tak też będzie i tym razem.

 

BUNKERITES DEGENERATES

 

PS. Przypominamy że sierpień jest miesiącem trzeźwości!!!

Więcej artykułów…