Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 

  Jak co roku w ostatni weekend wakacji, na terenie FF OWB (MRU) odbędzie się Festiwal Bunkrowy, będący największą niezależną bunkrową imprezą w Polsce (prawdopodobnie również w europie, a być może i na świecie). Jest to impreza jedyna w swoim rodzaju. Jak zawsze posiedzimy, pogadamy, rozpalimy ogniska, pośpiewamy (nazwijmy to śpiewem), pobawimy się przy napojach pomocniczych, powspominamy jak to bywało  'za starych dobrych czasów...".

Festiwal będzie imprezą bez zbędnych atrakcji, ale przynajmniej dzięki temu będziemy mogli poprzebywać w swoim własnym gronie…

Dla każdego z nas Festiwal jest okazją do spotkania wielu znajomych (niektórych z nich nie widziało się kupę czasu, może nawet cały rok, a czasami nawet dłużej...).

Niejednokrotnie w czasie tych właśnie spotkań i rozmów "rodzą" się nowe pomysły i plany na przyszłość. Omawiane są przeróżne akcje zarówno te już zrealizowane jak i te dopiero planowane (żeby tak jeszcze starczyło czasu i funduszy na te plany). Tak było "od wieków", tak było rok temu i zapewne tak też będzie i tym razem.

 

BUNKERITES DEGENERATES

 

PS. Przypominamy że sierpień jest miesiącem trzeźwości!!!